О компании

        Наша компанія була створена в 2004 році друзями - однодумцями. Ми були захоплені можливістю створювати з простих натуральних матеріалів новий і затребуваний на ринку продукт - люстри і світильники.

 

        На сьогоднішній день нашій компанії всього лише 14 років. Для компаній з відомим світовим ім’ям це дитячий вік, але для нас це цілий період свідомого життя. Крок за кроком ми продовжуємо створювати нові моделі і освоювати передові технології виробництва для задоволення потреб наших клієнтів і кінцевого споживача в умовах конкурентного ринку.

 

        За цей час ми досягли найголовнішого – побудували своє власне виробництво з єдиним в Україні повноцінним парком устаткування, який об’єднує ділянки обробки дерева, металу і скла з повним циклом виробництва світильників декоративного освітлення від стадії вихідного матеріалу до повністю готового продукту. Ми об’єднали досвідчених  і професійних співробітників у великий і згуртований колектив, якому надали можливість реалізувати свою творчість та ідеї в створенні нових виробів.


      Як результат, в даний час наша продукція представлена в багатьох країнах Європи як під нашою торговою маркою так і під торговою маркою наших європейських партнерів

 

        Для виробництва готових світильників  ми вибираємо виключно якісні і безпечні натуральні матеріали – метал, скло і дерево. Обробка кожного з цих матеріалів вимагає вкладення в нього душі і тепла рук всього колективу, без якого наше декоративне освітлення  не отримало б визнання серед покупців країн, де ми представлені на сьогоднішній день.

 

        Наші пріоритетні завдання- відповідати високим стандартам якості, впроваджувати нові технології виробництва, створювати нові продукти, входити на нові ринки, ростити команду однодумців і, звичайно, ми маємо намір продовжувати розпочату справу, що стала частиною нашого життя.

 

                                                                                      Колектив ТОВ «Декор Лайт»

                                                                                                          VESTA LIGHT

        Філософія компанії:

        «Нести відповідальність за якість продукту можна тільки тоді, коли ти сам його виробляєш»

    


В данной категории нет товаров.